Als je niet kan fluiten, ruil dan met een teamgenoot.
Let op ook moet er geteld worden op dagen dat je als team geen zaaldienst hebt.
Dit is omdat het team dat die dag wel zaaldienst heeft dan zelf moet spelen.

Moet je fluiten? Denk eraan dat je het officiele spelregelbewijs van de NeVoBo moet hebben gehaald.

Maak de toets hier

 

 Team thuisTeam uitVeldScheidsrechterTeller 
Zaterdag 19 septemberZaaldienst HS2
2020-09-19 13:00:00Setash JC 1Set Up '69 JC 13AdilHS2
2020-09-19 13:00:00Setash MB 1BSVO MB 12BramHS2
2020-08-31 13:00:00Setash DS 3BSVO DS 11Betsie RoelofsHS2
2020-09-19 15:00:00Setash DS 2TiVoC DS 32LasseHS2
2020-09-19 15:00:00Setash HS 1TiVoC HS 13Monique RohdeHS22e scheidsrechter: Robin(H2)
2020-09-19 15:00:00Setash MA 1Gemini MA 11DaanHS2
Zaterdag 3 oktoberZaaldienst DS3
2020-10-03 13:00:00Setash JC 1Woudenberg JC 11AdrieDS3
2020-10-03 13:00:00Setash MB 1Xanthos MB 13LiesbethDS3
2020-10-03 13:00:00Setash MA 2Tweestroom MA 12DanielleDS3
2020-10-03 15:00:00Setash HS 2TweeVV HS 33Tijs (H1)Sven-Erik(H1)
2020-10-03 15:00:00Setash DS 1TweeVV DS 22Melissa (D2)Nienke (D2)
2020-10-03 15:00:00Setash DS 3WaHo DS 71Wido (H1)Egon (H1)
2020-10-03 17:00:00Setash DS 2TweeVV DS 52IngridDS3
2020-10-03 17:00:00Setash HS 1Renswouw HS 23Monique RohdeDS32e scheidsrechter: Jaap(H3)
Dinsdag 13 oktober
2020-10-13 21:30:00Setash HS 3Switch'87 HS 21MerelNiene
Zaterdag 17 oktoberZaaldienst DS2
2020-10-17 13:00:00Setash JC 1Nuovo JC 11SuzanneDS2
2020-10-17 13:00:00Setash MB 1Excelsior MB 12BabetDS2
2020-10-17 13:00:00Setash MA 2Gemini MA 23BenteDS2WORDT VERPLAATST
2020-10-17 15:00:00Setash HS 2Nuovo HS 33MelissaDS2
2020-10-17 15:00:00Setash DS 3Gemini DS 71SaraDS2
2020-10-17 15:00:00Setash MA 1Pegasus MA 12Jet DS2
2020-10-17 17:00:00Setash DS 2Gemini DS 62Karina (D3)Maartje (D3)
2020-10-17 17:00:00Setash HS 1Heyendaal HS 23Extern NevoboThomas (H2)2e scheidsrechter: Marco Jansen
Zaterdag 24 oktoberZaaldienst HS3
2020-10-24 13:00:00Setash JC 1D.O.S. JC 11HansHS3
2020-10-24 13:00:00Setash MA 1Switch'87 MA 12Marco HS3
1970-01-01 13:00:00Setash HS2Scylla HS 63EdwinHS3
Dinsdag 3 november
2020-11-03 21:30:00Setash HS 3Pegasus HS 91Denise (D3)Ilse (D3)
Zaterdag 7 november
8.30-12.30Mini’sZaaldienst MB + MA
Zaterdag 7 novemberZaaldienst DS1
2020-11-07 13:00:00Setash JC 1SSS JC 11Betsie RoelofsDS1
2020-11-07 13:00:00Setash MB 1D.O.S. MB 23JannekeDS1
2020-11-07 13:00:00Setash MA 2Boemerang Komeet MA 12ReaDS1
2020-11-07 15:00:00Setash HS 1Pegasus HS 33volgt via nevoboDS12e scheidsrechter: Linda(D1)
2020-11-07 15:00:00Setash DS 2D.O.S. DS 22LianneDS1
2020-11-07 17:00:00Setash HS 2AETOS HS 103Rico (H1)Sander (H1)
2020-11-07 17:00:00Setash DS 1N.V.C. DS 12Marco JansenTijs (H1)
Dinsdag 24 november
21.30Setash HS 3Trivos HS 51Robin(H2)Divyan(H2)
Zaterdag 28 novemberZaaldienst HS1
13:00Setash MA 1Trivos MA 13EgonHS1
2020-11-28 15:00:00Setash DS 1AETOS DS 32AndreHS1
2020-11-28 15:00:00Setash DS 3Excelsior DS 21MarkHS1
2020-11-28 15:00:00Setash MA 2Trivos MA 23TomHS1
2020-11-28 17:00:00Setash DS 2AETOS DS 92Christine (D1)Nanda (D1)
2020-11-28 17:00:00Setash HS 1Toesj HS 13volgt via nevoboMarieke (D1)2e scheidsrechter: Monique Rohde
2020-11-28 17:00:00Setash MB 1Scylla MB 21Jolanda (D3)Meike (D1)
Dinsdag 1 december
2020-12-01 19:30:00Setash DS 1TiVoC DS 11Jaap (H3)Maarten(H3)
2020-12-01 21:30:00Setash HS 3Pegasus HS 71Roel (H2)Tarik(H2)
Zaterdag 5 decemberZaaldienst HS3
2020-12-05 13:00:00Setash HS 2Invicta HS 33EdwinHS3
2020-12-05 13:00:00Setash DS 3AETOS DS 101PeterHS3
2020-12-05 13:00:00Setash MA 1SIOK MA 12MarinoHS3