Als je niet kan fluiten, ruil dan met een teamgenoot.
Let op ook moet er geteld worden op dagen dat je als team geen zaaldienst hebt.
Dit is omdat het team dat die dag wel zaaldienst heeft dan zelf moet spelen.

Moet je fluiten? Denk eraan dat je het officiele spelregelbewijs van de NeVoBo moet hebben gehaald.

Maak de toets hier

 

TijdTeam thuisTeam uitVeldScheidsrechterTeller 
Zaterdag 11 januari Zaaldienst DS2
15.00 Setash DS 2Set Up '69 DS51MarkMarije (MA2)
15.00 Setash DS1Pegasus DS32RicoLonneke (MA2)
15.00 Setash HS2Invicta HS33SanderJeltje (MA2)
17.00Setash MA2TweeVV MA11JetDS2
17.00Setash MB1Kidang MB12Suzanne DS2
17.00Setash HS1Pegasus HS23volgt via nevoboDS22e scheidsrechter: Loes
Dinsdag 14 januari
21.30Setash HS3Switch'871KimIsa (DS4)
21.30Setash DS1 VoCASA DS52Melissa (Femke DS4)
Zaterdag 18 Januari Zaaldienst DS3
13.00 Setash MC1Trivos MC41TheaDS3
13.00 Setash MA1Gemini MA12Denise DS3
15.00Setash DS3AETOS DS91KimNadia (DS4)
15.00Setash DS2Invicta DS42TomLisanne (DS4)
15.00Setash HS2Scyllla HS63Sven-Erik Lotte (DS4)
17.00Setash DS4DOS DS41IngridDS3
17.00Setash HS1Scylla/excelsior HS32volgt via nevoboDS3
Donderdag 23 januari
19.15Setash MA2Gemini MA2 1NandaRea
Dinsdag 28 januari
21.30Setash HS3Heyendaal HS51DaniëlleAdrie
21.30Setash DS1VoCASA DS42Melissa Nienke
Zaterdag 1 februari Zaaldienst HS1
13.00Setash MC1Excelsior MC11TomHS1
13.00Setash MA2Excelsior MA12EgonHS1
15.00Setash DS3Gemini DS61WidoHS1
15.00Setash DS2WaHo DS52AndréHS1
15.00Setash MA1Spiker MA13Tijs HS1
17.00Setash DS4Nuovo DS31MerelNoor (MA1)
17.00Setash MB1Weekenders MB12SaraTessa (MA1)
17.00Setash HS1Heyendaal HS23volgt via nevoboNienke (MA1)
Donderdag 13 februari
19.15Setash MA2Woudenberg MA13Suzanne Niene
20.45Nuovo DS2Setash DS23KarinaDenise
Dinsdag 3 maart
21.30Setash HS3Boemerang Komeet H21Karina Liesbeth
Zaterdag 7 maart Zaaldienst DS1
13.00Setash MC1Weekenders MC11AdilBente
13.00Setash DS1DVOL DS12Loes Jet
13.00Setash MA2Scylla MA23LasseSara
15.00Setash DS3AETOS DS101BetsieDS1
15.00Setash DS2TweeVV DS42Linda DS1
15.00Setash HS2Xanthos HS43ChristineDS1
17.00Setash DS4DOS DS41MariekeDS1
17.00Setash MB1Xanthos MB12AnoukDS1
17.00Setash HS1WaHo HS1 3volgt via nevoboDS1
Zaterdag 21 maart Zaaldienst HS2
13.00Setash MA1Set Up'69 MA11RobinHS2
13.00Setash DS1Atalante DS12JaapHS2
15.00Setash DS3TweeVV DS51AnoukBo
15.00Setash DS2LIVO DS72Meike Liza
15.00Setash HS2TweeVV HS33Marco HoekRea
17.00Setash MB1Ikaros MB11DaanHS2
17.00Setash HS1TweeVV HS12volgt via nevoboHS2
Dinsdag 24 maart
21.30Setash HS3Volamie HS21JannekeMarieke
Dinsdag 31 maart
21.30Setash DS1Heyendaal DS41Loes Babet
Zaterdag 4 april Zaaldienst DS4
13.00Setash MC1AETOS MC31Juul DS4
13.00Setash MB1Volamie MB12RomyDS4
13.00Setash MA2Renswouw MA13LisanneDS4
15.00Setash DS3WaHo DS61Hans DS4
15.00Setash DS2Heyendaal DS102BetsieDS4
15.00Setash HS2WaHo HS43EdwinDS4
17.00Setash DS4TweeVV DS61MerelMick (HS2)
17.00Setash MA1Scylla MA12Jolanda Thomas (HS2)
17.00Setash HS1LIVO HS23volgt via nevoboBram (HS2)
Dinsdag 7 aprilZaaldienst HS3
19.00Setash MC1AETOS MC41PeterHS3
19.00Setash MA1TiVoC MA12MarinoHS3
19.00Setash DS4TweeVV DS63JurgenHS3
Dinsdag 14 april
21.30Setash HS3Trivos HS51JetBente
Zaterdag 1 februari
8.30-12.30mini's Zaaldienst MB/MA
Zaterdag 4 april
8.30-12.30mini's Zaaldienst MB/MA