Hier vind je het scheidsrechter- en tellerschema voor de eerste helft van het seizoen 2022-2023.

Regels

  • Als je niet kan fluiten, zorg je zelf voor vervanging.
  • Er moet ook geteld worden op dagen dat je geen zaaldienst hebt, let daar op. Dit is omdat het team dat die dag wel zaaldienst heeft dan zelf moet spelen.
  • Moet je fluiten? Denk eraan dat je het officiële spelregelbewijs van de Nevobo moet hebben gehaald. Heb je die nog niet? Maak de toets hier!
DatumTijdTeam thuisTeam uitZaaldienstScheidsrechterTeller
Donderdag 15 september20:45Setash HS 1LIVO HS 5Monique D3Désirée & Annemijn D2
Dinsdag 27 september21:30Setash HS 2Invicta HS 3Nienke D2 Lotte D2
Zaterdag 1 oktober12:30Setash JB 1Gemini JB 2D3Adrie D3Denise D3
12:30Setash JC 1Nuovo JC 1Hannah D3Ingrid D3
12:30Setash MA 1Gemini MA 1Jolanda D3Karina D3
14:30Setash DS 1Invicta DS 1Monique D3Linda D3
14:30Setash MA 2ACE'19 MA 2Danielle D3Liesbeth D3
16:30Setash DS 2Invicta DS 3Melissa D1Nienke D1
16:30Setash DS 3Labyellov DS 3Merel D1Marije D1
Donderdag 6 oktober20:45Setash HS 1Renswouw HS 3Marco J. H2Marino H2
Zaterdag 8 oktober12:30Setash JB 1Boemerang Komeet JB 1Bo D1Sara D1
Dinsdag 11 oktober21:30Setash HS 2Nuovo HS 3Tessa D2Sanne D2
Zaterdag 15 oktober13:00Setash DS 1TweeVV DS 3D2Jaap H2Britt D2
13:00Setash DS 3Nuovo DS 2Désirée D2Lonneke D2
13:00Setash MA 2Blok '71 MA 1Annemijn D2Senna D2
15:00Setash DS 2TweeVV DS 4Melissa D1Marije D1
15:00Setash MA 1Excelsior MA 1Ingrid D3Danielle D3
Dinsdag 18 oktober21:30Setash HS 2Xanthos HS 4Adrie D3Danielle D3
Donderdag 20 oktober20:45Setash HS 1WaHo HS 3AndréEdwin vd A. H2
Zaterdag 22 oktober14:30Setash DS 1Set Up '69 DS 2H2Jaap H2Marino H2
16:30Setash DS 2Set Up '69 DS 4Marco H2Marco H2
16:30Setash JC 1Toesj JC 1Peter H2Maarten H2
Zaterdag 29 oktober12:30Setash MA 2Labyellov MA 1H1Adil H1Bram H1
12:30Setash JC 1Volta JC 1Daan H1Egon H1
Dinsdag 1 november18:30Setash MA 2LIVO MA 1Robin H1Thomas H1
20:30Setash DS 3AETOS DS 7Sanne D2Iris A1
Dinsdag 8 november21:30Setash HS 2WaHo HS 4Denise D3Hannah D3
Zaterdag 12 november14:30Setash DS 1Renswouw DS 2H1Mark H1Janjan H1
14:30Setash DS 3Set Up '69 DS 5Joeri H1Lasse H1
14:30Setash JB 1Xanthos JB 1Nick H1Pim H1
16:30Setash DS 2Toesj DS 1Merel D1Liza D1
16:30Setash MA 1AETOS MA 3Suzanne D1Marije D1
16:30Setash HS 1Actief '81 HS 1Melissa D1Eline D1
Dinsdag 22 november21:30Setash HS 2Excelsior HS 2Lotte D2Nienke D2
Zaterdag 26 november13:00Setash MA 2Labyellov MA 2D1Eline D1Bo D1
13:00Setash JC 1Pauwervoll JC 1Liza D1Merel D1
15:00Setash DS 2Xanthos DS 1Melissa D1Nienke D1
15:00Setash JB 1LIVO JB 1Sara D1Fleur A2
15:00Setash MA 1AETOS MA 2Suzanne D1Demi A1
17:00Setash DS 1Woudenberg DS 1Marco J. H2Benthe A1
17:00Setash DS 3Renswouw DS 4Désirée D2Juul A1
Donderdag 8 december20:45Setash HS 1Trivos HS 4Monique D3Eva A1
Dinsdag 13 december21:30Setash HS 2AETOS HS 6Senna D2Lonneke D2
Zaterdag 17 december14:30Setash DS 1AETOS DS 3D3Robin H1Jolanda D3
14:30Setash MA 2Volga MA 1Ingrid D3Karina D3
14:30Setash JC 1AETOS JC 3Liesbeth D3Linda D3
16:30Setash DS 3Gemini DS 7Jurgen H2Iris A2
16:30Setash JB 1SV Loil JB 1Marino H2Jikke A2
16:30Setash DS 2AETOS DS 6Edwin Hol. H2Lieke A2